CRYPTO

WEXO Token dostupný aj na blockchaine BASE

BLOCKCHAIN CRYPTOCURRENCY ETHEREUM (ETH) TOKEN WEXO
WEXO Token dostupný aj na blockchaine BASE

TOP příspěvky

Prestížny audítor zaradil WEXO medzi TOP10% projektov
WEXO

Prestížny audítor zaradil WEXO medzi TOP10% projektov

Vstup na centralizovanú burzu je spolu s výborným výsledkom auditu a 8. miestom spomedzi platobných projektov, skve...

Čtěte více
Wexo Points: Nájdite miesta, kde sa dá platiť Bitcoinom (App Update)
BITCOIN (BTC) CRYPTOCURRENCY WEXO

Wexo Points: Nájdite miesta, kde sa dá platiť Bitcoinom (App Up...

Vyhľadajte vo Vašom okolí podnikateľov, ktorí akceptujú platbu Bitcoinom

Čtěte více
Wexo Meetup Košice už 29. júna (pozvánka)
WEXO

Wexo Meetup Košice už 29. júna (pozvánka)

Sobota plná noviniek a inovácii tentokrát v metropole východu!

Čtěte více

Svet kryptomien dynamicky napreduje a platforma Wexo drží toto neúprosné tempo. Odborný tím Wexo neustále dôkladne analyzuje aktuálne trendy na trhu kryptomien s ambíciou priniesť svojim používateľom nadštandardný zážitok zo sveta budúcností financií.

Emitovanie WEXO Tokenu na najväčšom blockchaine Ethereum vrámci štandardu ERC-20 sa ukázalo ako správny krok. Aj vďaka použitým dômyselným bezpečnostným štandardnom smartkontraktov (inteligentných zmlúv) blockchainu Ethereum získalo Wexo výborné „Áčkové“ skóre po niekoľkomesačnom audite spoločnosťou CertiK.

S cieľom čo najväčšej adaptácie na svetových trhoch sa tím Wexo po podrobných rozboroch a analýzach kryptomenového trhu rozhodol používateľom z celého sveta sprístupniť na najväčšej decentralizovanej burze Uniswap WEXO Token prostredníctvom blockchainu BASE – druhej vrstvy blockchainu Ethereum.

WEXO Token obchodovateľný už aj na BASE blockchaine

Nový blockchain BASE, ktorý je aktuálne v hľadáčiku profesionálov z odvetvia, ako takzvaná druhá vrstva (L2) blockchainu Ethereum, vyvíja jedna z popredných a svetovo uznávaných búrz Coinbase. Base Chain prináša výbornú stabilitu a minimalizovanie transakčných poplatkov v porovnaní so sieťou Ethereum.

Vzhľadom na to, že na tomto novom avšak mimoriadne populárnom blockchaine BASE, nefunguje také obrovské množstvo projektov, ako na sieti Ethereum, má Wexo vysokú šancu zaujať svetovú komunitu.

Zároveň blockchain BASE prináša pri obchodovaní a transakciách na decentralizovanej burze Uniswap nižšie poplatky, čo je často kritizovaný, avšak komunitou tolerovaný problém blockchainu Ethereum.

Vytvorenie obchodovateľného menového páru na burze Uniswap na blockchaine Base zastrešil tím Wexo vo vlastnej réžii takzvaným kryptomenovým bridgom, teda virtuálnym mostom, ktorý sofistikovaným spôsobom prepája inak samostatne fungujúce a izolované blockchainy.

Týmto krokom sa Wexo ešte viac otvára svetovej komunite a ukazuje technologickú kvalitu vývojárov a celého tímu. U kvalitných a popredných projektoch je bežné fungovanie na viacerých sieťach. Natívnym a „materským“ blockchainom pre WEXO Token naďalej ostáva Ethereum a takzvaným bridgom sa nemení tokenomika.

Sprístupnením obchodnovania WEXO Tokenu na DEX Uniswap prostredníctom blockchainu BASE platforma Wexo zvyšuje atraktivitu v očiach profesionálov. Do budúcnosti je preto pravdepodobné, že Wexo svoj token sprístupní aj na ďalších sieťach, ako je napríklad Polygon a podobne, s cieľom obsiahnuť celé kryptomenové spektrum.