PRESS NEWS

Zlaté NFT Majka Spirita sa vydražilo za 2 549 eur v prospech charity

NFT
Zlaté NFT Majka Spirita sa vydražilo za 2 549 eur v prospech charity

TOP příspěvky

Prestížny audítor zaradil WEXO medzi TOP10% projektov
WEXO

Prestížny audítor zaradil WEXO medzi TOP10% projektov

Vstup na centralizovanú burzu je spolu s výborným výsledkom auditu a 8. miestom spomedzi platobných projektov, skve...

Čtěte více
Wexo Points: Nájdite miesta, kde sa dá platiť Bitcoinom (App Update)
BITCOIN (BTC) CRYPTOCURRENCY WEXO

Wexo Points: Nájdite miesta, kde sa dá platiť Bitcoinom (App Up...

Vyhľadajte vo Vašom okolí podnikateľov, ktorí akceptujú platbu Bitcoinom

Čtěte více
Wexo Meetup Košice už 29. júna (pozvánka)
WEXO

Wexo Meetup Košice už 29. júna (pozvánka)

Sobota plná noviniek a inovácii tentokrát v metropole východu!

Čtěte více

Začiatkom októbra predstavila kryptomenová platforma WEXO s Majkom Spiritom inovatívny spôsob na pomoc ľuďom, ktorí ju potrebujú. Projekt známeho slovenského interpreta Majka Spirita a technologických vývojárov z WEXO má podobu NFT (non-fungible token) na blockchaine Ethereum. Ide o grafické dielo s podobizňou Majka Spirita, vydané v počte 5 000 kusov. Tri z nich, v limitovanej verzii (diamantové, zlaté a strieborné), boli určené do elektronickej aukcie. Zvyšné, zo série CREW NFT, sa predávajú po 50 eur. Celý výťažok z aukcie a predaja je určený pre APPA.

Dnes v noci sa ukončila aukcia už druhého z limitovaných NFT, tentoraz v zlatej verzii. Získal ho neznámy majiteľ za 2 549 eur. Zároveň sa spustila elektronická aukcia posledného limitovaného STRIEBORNÉHO NFT, ktorá bude trvať do polnoci z nedele na pondelok. To najcennejšie, diamantové NFT, sa podarilo vydražiť za 7 777 eur.

Do poslednej elektronickej aukcie o limitované STRIEBORNÉ NFT Majka Spirita sa môže zapojiť každý, rovnako ako do kúpy NFT zo série CREW za 50 eur. Nákup NFT Majka Spirita je možný v zjednodušenej verzii, prostredníctvom bežne používaných bezpečných spôsobov nákupu.
Tento charitatívny projekt je doposiaľ veľmi úspešný a pre telesne postihnutých pacientov získal už viac ako 40 500 eur.