PRESS NEWS

Oslávte naše 4. výročie súťažou o 2 000 WEXO Tokenov 🎉

BITCOIN (BTC) NFT WEXO
Oslávte naše 4. výročie súťažou o 2 000 WEXO Tokenov 🎉

TOP příspěvky

WEXO na konferencii o kryptomenách v srdci Slovenska predstavilo novú aplikáciu
COLD STORAGE/COLD WALLET CRYPTOCURRENCY CRYPTOCURRENCY ADDRESS PAPER WALLET WALLET SOFTWARE WALLET TOKEN

WEXO na konferencii o kryptomenách v srdci Slovenska predstavil...

Na konferencii pre odborníkov, fanúšikov kryptomien aj pre širokú verejnosť, ktorá sa zaujíma o kryptoaktíva, preds...

Čtěte více
Satoshi Nakamoto: Záhadný otec bitcoinu
1 SATOSHI (0.00000001 BTC) DECENTRALIZATION GENESIS BLOCK SATOSHI NAKAMOTO

Satoshi Nakamoto: Záhadný otec bitcoinu

Svet dodnes nepozná pravú identitu tvorcu bitcoinu. Kto v skutočnosti stojí za revolučnou technológiou blockchain?...

Čtěte více
NFT - Najvzrušujúcejšia novinka v kryptomenách
DIGITAL ART NFT

NFT - Najvzrušujúcejšia novinka v kryptomenách

Nezameniteľné tokeny, alebo NFT, zažívajú v roku 2021 absolútny boom. Viete, čo to NFT vlastne sú a prečo majú niek...

Čtěte více

Wexo má výročie!

Oslávte ho s nami súťažou

o 2 000 WEXO Tokenov

 

Zapojte sa do súťaže alebo využite odmenu pre všetkých: 15 % navyše pri nákupe WEXO Tokenov
 

Vznik Wexo platformy sa zrodil už v roku 2019, kedy sme sa rozhodli priniesť používateľom naozaj jednoduchú aplikáciu prepájajúcu moderný svet kryptomien so svetom štandardných financií.

Po štyroch rokoch od prvotných nápadov a príprav Wexo narástlo už na bez mála 200 000 používateľov, ktorí pozitívne oceňujú napredovanie vývoja samotnej aplikácie a neustále rozširovanie funkcionalít ekosystému.

Pri tejto príležitosti sa chceme poďakovať všetkým našim Wexo priateľom. Bez všetkej vašej podpory by sme sa tak ďaleko nedostali. Boli ste našou najväčšou inšpiráciou a najväčším podporovateľom za všetky tie roky.

Wexo dnes prežíva v bear markete so vztýčenou hlavou aj vďaka Vám. A na rozdiel od iných projektov, ktoré po poklese na trhu stratili pevnú pôdu pod nohami, neustále napreduje. Dôkazom sú nové služby a neustály vývoj nových funkcií.

Veď len v poslednom období sme Vám priniesli novinky, ako sú trvalé príkazy v kryptomenách, podrobné výpisy z účtov, jednoduché posielanie cez telefónne číslo, či nákup stablecoinov priamym prevodom z bankového účtu.
 

S rozširovaním funkcií samozrejme nekončíme a intenzívne vyvíjame nový NFT Marketplace & Studio, ktorý čoskoro spustíme do ostrej prevádzky. Zároveň sa môžete tešiť aj na integráciu Bitcoinovej lightning peňaženky pre bežných používateľov, pričom firmám a podnikateľom prinesieme virtuálny platobný terminál umožňujúci akceptáciu kryptomien, ako aj ďalšie služby s tým súvisiace.

A samozrejme, integrácia FIAT Zóny je už v plnom prúde. Máte sa teda v tomto roku na čo tešiť. Čerešničkou bude plánované zalistovanie WEXO Tokenu na kryptomenovej burze.

Odmena pre všetkých: 15 % navyše pri nákupe WEXO Tokenov

Počas nášho "narodeninového týždňa" od 1.4. do 7.4. získate pri nákupe WEXO Tokenu navyše 15 % tokenov ako narodeninový bonus. Bonus bude pripísaný automaticky pri každej objednávke nad 100 EUR.

Priamo v aplikácii si môžete kúpiť WEXO Tokeny kreditnou kartou, priamym bankovým SEPA prevodom, alebo kryptomenami ako Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) alebo Litecoin (LTC).

Súťaž o 2 000 WEXO Tokenov

Na oslavu nášho 4. výročia spúšťame na našom Twitteri súťaž, v ktorej sa súťaži o 2 000 WEXO Tokenov. Podmienky súťaže nájdete priamo na našom Twitteri. Žrebovať budeme až troch výhercov, ktorí získajú 1000, 600 a 400 WEXO Tokenov. Zapojte sa ešte dnes.

Povedzte o Wexo kamarátom a známym

Nezabudnite Wexo odporučiť aj Vašim priateľom a známym, za čo Vás v rámci Loyalty Programu odmeníme lacnejšími transakciami a priamymi odmenami v kryptomenách.