TOP

WEXO na konferencii o kryptomenách v srdci Slovenska predstavilo novú aplikáciu

COLD STORAGE/COLD WALLET CRYPTOCURRENCY CRYPTOCURRENCY ADDRESS PAPER WALLET WALLET SOFTWARE WALLET TOKEN
WEXO na konferencii o kryptomenách v srdci Slovenska predstavilo novú aplikáciu

TOP příspěvky

Prestížny audítor zaradil WEXO medzi TOP10% projektov
WEXO

Prestížny audítor zaradil WEXO medzi TOP10% projektov

Vstup na centralizovanú burzu je spolu s výborným výsledkom auditu a 8. miestom spomedzi platobných projektov, skve...

Čtěte více
Wexo Points: Nájdite miesta, kde sa dá platiť Bitcoinom (App Update)
BITCOIN (BTC) CRYPTOCURRENCY WEXO

Wexo Points: Nájdite miesta, kde sa dá platiť Bitcoinom (App Up...

Vyhľadajte vo Vašom okolí podnikateľov, ktorí akceptujú platbu Bitcoinom

Čtěte více
Wexo Meetup Košice už 29. júna (pozvánka)
WEXO

Wexo Meetup Košice už 29. júna (pozvánka)

Sobota plná noviniek a inovácii tentokrát v metropole východu!

Čtěte více

Na konferencii pre odborníkov, fanúšikov kryptomien aj pre širokú verejnosť, ktorá sa zaujíma o kryptoaktíva, predstavili zástupcovia platformy WEXO novú aplikáciu na kryptomeny.

Asi 250 ľudí z celého Slovenska a z okolitých krajín sa na výnimočnom podujatí v Nízkych Tatrách dozvedeli viac nielen o novej aplikácii, ale aj o pripravovanom WEXO NFT Marketplace & Studio.

Aplikácia WEXO 2.0 s príznačným podtitulom „Krypto pre teba a pre tvojich kamošov“ má nové intuitívne rozhranie, vďaka čomu si prácu s kryptomenami osvoja aj menej skúsení používatelia.

Nová aplikácia. Nový zážitok.

Vynovená aplikácia prináša okrem bežných možností štandardných peňaženiek na kryptomeny viaceré vychytávky a praktické funkcie. Jednu z kľúčových noviniek – posielanie kryptomien prostredníctvom telefónneho čísla bez nutnosti poznať kryptomenovú adresu – odmenilo publikum potleskom. Často používané adresy či kontakty si používatelia budú môcť v novej aplikácii uložiť.

Aplikácia na kryptomeny WEXO dokáže v novej verzii generovať platby s vopred vyplnenými platobnými údajmi prostredníctvom QR kódu.

Nová aplikácia bude zároveň bránou do celého ekosystému platformy. Používateľ získa prístup k pohodlnému nákupu kryptomien, k nákupu a vytváraniu NFT, k trezoringu kryptomien a stakingu WEXO Tokenu.

Nová aplikácia na kryptomeny WEXO zároveň odmení svojich používateľov. Vďaka programu Loyalty budú môcť na základe svojej aktivity získať rôzne výhody či zľavy. Podrobné sledovanie trhu kryptomien dovoľuje používateľovi vďaka aplikácii WEXO jednoducho spravovať svoje portfólio a využiť aj vstavanú zmenáreň na kryptomeny.

Do novej aplikácie pridali ďalšie najlepšie kryptomeny a každý mesiac ju obohatia o nové kryptomeny. Aké kryptomeny to budú, rozhodnú aj samotní používatelia.

Takmer 190 000 používateľov

Nová aplikácia WEXO je v záverečnej testovacej fáze. Dostupná bude pre android a iPhone už v nasledujúcich týždňoch. Kompletným redizajnom prejde aj webové rozhranie.

Platformu WEXO dnes využíva už viac ako 187 000 ľudí na celom svete. Komunita používateľov je najviac rozšírená v Indii, v Turecku a v Brazílii.